Search
 

Blog

Triki wizażystów (3)

Eyeliner

Jeśli malujesz powieki eyelinerem cierpliwie czekaj aż wyschnie. Jeśli jednak wciąż masz problemy z odciskającymi się kreskami na górnej powiece skorzystaj z małego pędzelka i pudru. Delikatnie, tak by nie rozmazać makijażu, nanieś na kreskę puder. I po problemie.


Kredka

Aby powiększyć oko i nadać mu świeżości na linię wodną – tą powyżej dolnych rzęs nanieś kredkę w jasnym odcieniu. Proponuję by była ona w kolorze beżowym/cielistym, wygląda ona dużo bardziej naturalnie niż ta w kolorze białym. Jeśli chcesz sprawić by Twoje spojrzenie było bardziej wyraziste użyj kredki w kolorze czarnym.

 

 

Korektor

Nakładając korektor używaj pędzelka z syntetycznym włosiem. Zakrywając cienie i worki pod oczami zaczynaj od wewnętrznego kącika oka i kieruj się w kierunku zewnętrznego. Korektor stosowany pod oczy powinien być o odcień jaśniejszy niż odcień skóry.

 

Cienie do powiek

Jeżeli na powiekę chcesz nałożyć kolorowe cienie i zależy Ci na ich mocnej barwie i nasyceniu skorzystaj z białej bazy pod cienie lub białej kredki do oczu. Nałóż ją na ruchomą część powieki i delikatnie wklep opuszkami palców. Nie nakładaj zbyt dużej ilości produktu, nadmiar może spowodować rolowanie się cienia i niekorzystne rozwarstwianie. Cienie do powiek z białą bazą lub kredką doskonale przykleją się a ich intensywność będzie o wiele większa.

error: Zawartość jest chroniona!!