Search
 

Blog

Triki wizażystów (2)

Bronzer

Jeżeli Twoje wizażowe umiejętności nie są zbyt imponujące nie używaj bronzerów w ziemistych, chłodnych odcieniach. Ich złe nałożenie na twarz spowoduje niekorzystny wygląd. Bronzery kremowe jak i te w kamieniu aplikuj pod kość policzkową. Możesz użyć ich również do wykonturowania nosa, czoła i brody. Pamiętaj by produkt dobrze rozetrzeć, kremowe – gąbeczką lub palcami natomiast te w kamieniu za pomocą pędzla.


Tusz do rzęs

Jeżeli podczas malowania rzęs dotknęłaś pomalowanej już powieki lub nosa z nałożonym podkładem nie działaj pochopnie. Poczekaj do momentu aż tusz dobrze zaschnie i usuń go suchym patyczkiem kosmetycznym. Nie zostanie po nim nawet mały ślad a makijaż będzie nienaruszony.
Jeśli Twój ulubiony tusz szybko zasycha i pozostawia na rzęsach grudki dodaj do niego kilka kropli nawilżających kropli do oczu.

Szminka

Aby szminka była na ustach jak najdłużej i nie pozostawiała śladu na szklankach i kubkach po jej aplikacji nanieś na nią odrobinę pudru. Aby efekt był jak najlepszy najpierw rozdziel chusteczkę higieniczną na warstwy. Jedną z nich dołóż do ust i przez nią za pomocą pędzla nanieś puder. Trik ten sprawi, że pomadka będzie trwała i w modnym matowym wykończeniu.

error: Zawartość jest chroniona!!